Єпископ Варсонофій очолив вечірнє Богослужіння перед неділею про самяранку

Єпископ Варсонофій очолив вечірнє Богослужіння перед неділею про самяранку

Субота, дев'яте травня 2026-го року. Переддень неділі п'ятої після Пасхи, про самарянку. Вечірнє Богослужіння у єпархіальному храмі прп. Амфілохія Почаївського (місто Ужгород, вулиця Станційна, 16А) очолив єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій.

Під час молитовної відправи освятили вино, хлібці та єлей. З вірою та смиренням усі присутні у храмі отримали святиню й були помазані на честь свята.

Наприкінці з благословення Владики отець Ігор Войтович запросив усіх вірян на храмове свято у неділю, десятого травня.