Ужгород. Протоієрей-капелан Закарпатської єпархії ПЦУ взяв участь у заходах щодо Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Ужгород. Протоієрей-капелан Закарпатської єпархії ПЦУ взяв участь у заходах щодо Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Восьмого травня в Україні та світі відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Це час, коли згадуємо втрати і наслідки протистояння, яке пронеслося світом, зруйнувало тисячі міст, мільйони життів.

Наша держава й усі країни Європи не перетворюють цю трагедію на культ, на відміну від росії, де у ці дні святкують і кажуть "можемо повторити". Натомість Україна робить все, щоб світові ніколи не довелося пройти цим шляхом знову.

Представники органів місцевого самоврядування, ветерани та військові, представники правоохоронних органів, дипломатичних установ, релігійних конфесій, громадськість, активісти вшанували памʼять жертв Другої світової війни на Пагорбі Слави в Ужгороді. З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, разом з громадою молився протоієрей-капелан Закарпатської єпархії ПЦУ Ігор Войтович. 

Після молитви присутні запалили свічки, лампадки та разом з квітами поклали їх до меморіалу пам'яті.