У Хусті відкрили та освятили стели полеглим Захисникам України й помолилися за спокій душ Героїв
У суботу, 23-го травня 2026-го року, в День Героїв України, у Хусті відкрили чотирнадцять нових стел на Алеї Пам'яті. Імена новітніх Героїв були увіковічнені та назавжди вписані в історію громади.
Віддати шану Героям України, що віддали своє життя за свободу українців, прийшли рідні, друзі, побратими й посестри, активісти, небайдужі громадяни.
З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, освятив стели та помолився за спокій душ Героїв Хустський благочинний, протоієрей Ігор Пістун.
Наприкінці заходу усі присутні спільно помолилися за справедливий мир в Україні.