На Рахівщині вшанували пам'ять Героїв України, що віддали своє життя за нашу Державу

На Рахівщині вшанували пам'ять Героїв України, що віддали своє життя за нашу Державу

У п'ятницю, 22-го травня 2026-го року, на Площі Героїв Небесної Сотні в селищі Великий Бичків (Рахівшина), мешканці громади зібралися разом, щоб віддати шану тим, хто в різні часи боровся і продовжує боротися за свободу, незалежність та майбутнє України.

З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, священнослужителі митрофорний протоієрей Михаїл Ягнюк, благочинний Закарпатської єпархії ПЦУ, та протоієрей Іван Щербина, провели панахиду за спокій душ всіх Героїв, які загинули за Україну.

Наприкінці служби священники виголосили проповідь та вклонилися перед рідними загиблих на знак пошани та вдячності.