Берегівський благочинний взяв участь у заходах з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Берегівський благочинний взяв участь у заходах з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

У п'ятницю, восьмого травня, в Україні та світі відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Заходи відбулися, серед іншого, в різних куточках Закарпатської області.

Так, у Берегові представники громади, військові, духовенство та мешканці міста поклали квіти до підніжжя меморіалу і хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих.

З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, заупокійну службу звершив Берегівський благочинний, протоієрей Михайло Савко.