Архієрейське Богослужіння неділі шостої після Пасхи, про сліпого

Архієрейське Богослужіння неділі шостої після Пасхи, про сліпого

Сімнадцяте травня 2026-го року. Шоста неділя після Пасхи, про сліпого. Богослужіння у єпархіальному храмі прп. Амфілохія Почаївського (місто Ужгород, вулиця Станційна, 16А) очолив єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій.

Його Преосвященству співслужили:

- Секретар єпархії, протоієрей Станіслав Черевко;
- протодиякон Сергій Погребняков;
- протодиякон Ігор Терлецький;
- диякон Роланд Деак.

Під час служби єпископ Варсонофій виголосив особливі молитви за українських воїнів, які перебувають у російському полоні. Також Владика під час проповіді закликав вірян продовжувати смиренно молитися про мир в Україні та возз'єднання усіх українських родин.

Після відпусту отець Станіслав з благословення Владики запросив людей до цілування Хреста та ікон, а потім відслужив заупокійну літію за усопшими родичами наших парафіян.

Наприкінці духовенство і віряни за традицією ще раз виголосили "Отче наш" і "Богородице", просячи допомоги для всіх, хто цього потребує. Закінчення служби ознаменувалося благословенням від Архієрея та оголошенням графіку наступних Богослужінь.