Архієрей очолив Богослужіння сьомої неділі після Пасхи

Архієрей очолив Богослужіння сьомої неділі після Пасхи

24-те травня 2026-го року. Сьома неділя після Пасхи. Святих отців І Вселенського собору. Богослужіння у єпархіальному храмі прп. Амфілохія Почаївського (місто Ужгород, вулиця Станційна, 16А) звершив єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій.

Його Преосвященству співслужили:

- Секретар єпархії, протоієрей Станіслав Черевко;
- протодиякон Сергій Погребняков;
- протодиякон Ігор Терлецький;
- диякон Роланд Деак.

Спільно піднесли до Господа молитовні прохання за нашу Україну та наше військо. Помолилися за жертв нічної атаки на Київ та інші куточки нашої країни, просячи у Бога захисту для живих та Царства Небесного – для загиблих.

Десятки вірників приступили до Таїнств сповіді та Причастя. Усіх їх Владика привітав з цією важливою подією, а решту закликав не втрачати можливості возз'єднатися з Богом через Євхаристію.

З благословення Блаженнійшого митрополита Київського і всієї України Епіфанія, за допомогу Закарпатській єпархії, нагородили Садварі В'ячеслава Юрійовича – в.о. Начальника Закарпатської Обласної Державної Лікарні Ветеринарної Медицини медаллю "За жертовність і любов до України".

Завершилось Богослужіння благословенням від Владики та уставним многоліттям.